Aktuality

Startuje nová sezóna 07/08/2018

Nový ročník 1. B třídy startuje pro Železnici v neděli 12. srpna

Více zde...

Fotbalisté Železnice zahájili přípravu 20/07/2018

Více zde...

Hodnocení uplynulého ročníku 24/06/2018

Více zde...

Žáci opět druhý 11/06/2018

Žáci obsadili potřetí za sebou stříbrný stupínek v konečné tabulce okresního přeboru. Své poslední zápasy v této kategorii odehráli Dominik Hamšík, Patrik Saal a Tomáš Červeňák, kteří se tak posunují do dorostu.

Více zde...

Foto ze zápasu se Dvorem Králové 23/05/2018

Odkaz...

Foto ze zápasu s Novou Pakou 11/05/2018

Odkaz

Hodnocení po polovině jara 05/05/2018

Dospělý fotbal v Železnici před posledními dvěma měsíci tohoto ročníku

Více zde...

Fotbalisté Železnice zahájili přípravu 20/07/2018

Na zahajovacím tréninku se ve středu 18. července sešlo v Železnici 22 hráčů, už chyběl Filip Procházka, který přerušil aktivní činnost, naopak se mezi železnickými fotbalisty objevila zatím jediná letní posila, Tomáš Bucek z SK Jičín.
Tým se ve dnech 21-22. července zúčastní dalšího ročníku Lázeňského poháru v Mšených Lázních, ve skupině se střetne v sobotu s Konstantinovými Lázněmi, domácími Mšenými Lázněmi a Lázněmi Bělohrad, v neděli se hraje o umístění. Na tento turnaj ovšem mužstvo odjede hodně nekompletní, určitě nebudou startovat Haken, Repka, Bičiště, Bucek, Šoltys, Šuk, Král, neodjede po zranění ani Klouza. Hodně příležitostí dostanou hráči rezervy, po dlouhodobém zranění se na hřišti představí Barták.
Prvním soupeřem v přípravě bude nováček krajského přeboru SK Sobotka, kterého Železnice přivítá ve čtvrtek 26. července od 17.30. V neděli 29. července pak v předkole Poháru KFS hostí železničtí fotbalisté dalšího účastníka krajského přeboru SK Jičín. V sobotu 4. srpna se na železnickém pažitu uskuteční první ročník Memoriálu Míti Tomince za účasti čtyř týmů - SK Semily, Sokol Třebeš, FK Košťálov a domácí Železnice. V dopoledním semifinále se Železnice střetne s SK Semily.
A 12. srpna už to vypukne - v prvním domácím zápase uvidí železničtí diváci rezervu FC Vrchlabí, o týden později jede Železnice k okresnímu derby do Kopidlna a poté doma přivítá loňského účastníka 1. A třídy Tatran Hostinné.