Aktuality

Áčko zakončí sezonu v sobotu ve Vysoké 14/06/2024

Více zde...

Áčko naposledy v této sezóně doma 07/06/2024

Více zde...

Béčko v sobotu v Nemyčevsi 07/06/2024

Více zde...

FINÁLE POHÁRU JE TADY!! 04/06/2024

Více zde...

Áčko v sobotu hraje na hřišti v Novém HK 17/05/2024

Více zde...

Áčko v neděli přivítá Broumov: 11/05/2024

Více zde...

Pozvánka na utkání A-týmu 27/04/2024

Více zde...

Áčko v neděli přivítá Broumov: 11/05/2024

 

• Pozvánka na utkání našeho A-týmu, který v neděli přivítá Broumov:

Slovan Broumov, tým z výběžku České republiky na hranicích s Polskem, který to má do Železnice nejdále a opačně samozřejmě také - to je nedělní soupeř železnických fotbalistů. Tým svěřenců trenéra Ondřeje Zinkeho je sice na 14. místě tabulky, ale poslední čtyři zápasy vyhrál (!). Venku zdolal shodně Stěžery a Třebeš "B" 3:1, doma o šest bodů porazil Nové Město 4:3 a naposledy doma Třebechovice 2:0. To je velká vizitka našeho nedělního soupeře. Díky výhře nad soupeřem z města pod Orebem dotáhl Broumov Třebechovice na rozdíl jednoho bodu a atakuje vysněnou 13. příčku.

Náš tým po 18. kolech prohrál. Upřímně, Kunčice na nás nasadily taktiku, se kterou jsme úplně nepočítali, Česák skvěle gumoval Klouzu, Bystřian to zavřel a žádný ofsajd systém se nekonal. Co také rozhodlo, to byl první gól domácích, který přičteme nezavření naší pravé tyče, a samozřejmě několik možností vstřelit gól na 1:1, jejich neproměnění málokdo chápal, jak napsal v referátu vedoucí mužstva Pavel Kozák. Hru vabank jsme prostě nedali, rychlíci v domácím dresu otevření naší obrany dvakrát využili a už jsme pochopili, proč třeba Kostelec nad Orlicí v Kunčicích prohrál 1:4.

"Byla to otázka i našich zkušených hráčů, kteří ve středu nezahráli svůj standard", tak to viděl také náš nejzkušenější člen sestavy Michal Puš, který několik brejků ještě zlikvidoval a byl nejlepším mužem naší sestavy.

Takže co dále, máme stále ještě čtyřbodový náskok na třetího, pokud zvládneme nedělní zkoušku, budeme stále ve hře. Pokud by to nemělo dopadnout, bude to mít dopady na sportovní i personální stránku.

Náš kádr bude zřejmě kompletní, věřme, že do kabiny nevlezou některé mimofotbalové skutečnosti. Zápas, který má výkop v neděli 12. května v 17.00, řídí Radek Dorotík jako hlavní, na čarách budou Josef Janota a Josef Petrů, delegátem bude Radek Svoboda.

Přijďte povzbudit náš tým, potřebuje to!