Aktuality

Áčko v sobotu hraje na hřišti v Novém HK 17/05/2024

Více zde...

Áčko v neděli přivítá Broumov: 11/05/2024

Více zde...

Pozvánka na utkání A-týmu 27/04/2024

Více zde...

Pozvánka na utkání A-týmu, který v neděli hraje ve Vrchlabí 19/04/2024

Více zde...

Pozvánka na utkání A-týmu, který přivítá v neděli Třebeš "B" 12/04/2024

Více zde...

Pozvánka na utkání A-týmu v Miletíně 05/04/2024

Více zde...

Pozvánka na domácí utkání Ačka 29/03/2024

Více zde...

Pozvánka na poslední domácí utkání Áčka 03/11/2023

 

Pozvánka na poslední domácí utkání Áčka, aneb "Podzimní epilog na domácí půdě, čekají nás rozjeté Stěžery, přijďte se rozloučit":

 

"Zavíráme" - poslední podzimní domácí střetnutí se odehraje v Železnici v neděli 5.listopadu. A kdo je naším soupeřem - do Železnice přijede Sokol Stěžery, tým trenéra Radima Pavlíka se spoustou hráčů známých jmen.

 

A co nám naznačuje soupeř? Naznačuje syrový fotbalový horor - Stěžery totiž naposledy podlehly doma Roudnici a poté již pět kol po sobě naplno bodovaly. Pět kol, patnáct bodů, naši budoucí hosté se posunuli do elitní osmičky, získali již 22 bodů a mají srovnané skóre 29:29.

 

Podívejme se na říjnovou sérii - po zmíněné prohře s Roudnicí následovalo vítězsví v Broumově 5:2 (Halberštát pět branek!!!), poté výhra doma nad Novým Hradcem Králové 4:2, vzápětí úspěch s Novým Městem n. M. opět doma v poměru 4:1, následovala senzace v podobě exportu bodů z Vysoké nad Labem za výhru 1:0 (toto utkání odehráli hosté v 11 hráčích) a závěr minulý týden - Třebechovice 4:1. Fantastická říjnová bilance, není-liž pravda?

 

"Stěžery vedly 2:0. Snížení Třebechovic trvalo pouze 2 minuty. Naše hra sice není moc líbivá, ale účinná. Na těžkém terénu se moc fotbalové krásy nedalo předvádět. Proto jsme velice spokojeni s dalším tříbodovým ziskem". Tak pravil sekretář Stěžer Marcel Tuček po posledním utkání. Něco o tom víme, protože poslední domácí duel se Sokolem Stěžery sice vyzněl v náš prospěch 2:0, ale hosté skvěle bránili a rozhodli jsme ze standardních situací. Takže účelný a disciplinovaný fotbal mají stěžerští ve svých genech.

 

Osobnostmi našeho budoucího soupeře jsou určitě brankář Zasadil, Jáchym Tuček, bratři Váchové, Filip Korenčík, Petr Halberštát a mohli bychom jmenovat další. V sestavě bude chybět pouze Lukáš Brom, který obdržel trest od disciplinární komise KFS. Prostě a krátce - čeká náš obrovsky těžký soupeř, určitě daleko těžší, než se zdálo v úvodu soutěže..

 

"Naše série je také v posledních kolech velmi dobrá, ale ze soupeře máme pochopitelně obavy a máme k němu oprávněný respekt", říká k zápasu vedoucí týmu Pavel Kozák. Byla by ale škoda neuzavřít podzim slušným výsledkem.

 

A co náš celek? Ve čtvrtek se zdálo, že budeme poměrně slušně kompletní, jediný bude určitě chybět dlouhodobě zraněný Tomáš Bucek. Trenér tak bude moci sestavu vybírat, což se v posledních kolech nestávalo příliš často.

 

Výhra v posledním kole posunula náš tým již na 3. příčku tabulky, opět jsme poskočili o jedno místo. Na umělé trávě v Novém Městě to nebyla sice velká hitparáda, ale důležité je zvládnout právě tyto ošemetné zápasy. Zdobí nás 26 bodů, tedy jen o čtyři více než má na kontě náš soupeř, a skóre 35:12. Opět lze hovořit o velmi slušné defenzívě.

 

Bude hrát v Železnici? "Všichni věříme, že nás počasí nezklame a i když hrací plocha prošla velkou zatěžkávací zkouškou, tak budeme hrát doma před skvělými fanoušky, kterých přijede asi i ze Stěžer hodně", říká trenér Blažej.

 

Zápas 14. hraného kola je naplánován na neděli 5. listopadu již od 14.00 hod. !!! Střetnutí bude řídit Vlastislav Kiezler s asistenty Lukášem Nožkou a Martinem Klementem.

 

Fanoušci - přijďte se rozloučit s podzimem doma, Vaši podporu budeme potřebovat!

 

Hraje ještě dorost, v neděli 5. listopadu zajíždějí naši junioři podobně jako předtím áčko na umělku do Nového Města, kde od 10.30 hrají se souklubím České Meziříčí/Nové Město. Cílem je určitě zápas zvládnout na úrovni.