Aktuality

Pozvánka na poslední domácí utkání Áčka 03/11/2023

Více zde...

Pozvánka na utkání A-týmu, který v sobotu zajíždí do Nového Města nad Metují 27/10/2023

Více zde...

Rozlosování čtvrtfinále poháru KFS: 20/10/2023

Více zde...

Pozvánka na utkání A-týmu, který se v neděli představí v dalekém Broumově 13/10/2023

Více zde...

Pozvánka na utkání B-týmu, který v sobotu na domácím hřišti od 16:00 hod. přivítá Libáň 13/10/2023

Více zde...

Pozvánka na páteční utkání A-týmu 04/10/2023

Více zde...

Změna termínu utkání Železnice "A" - Roudnice !! 03/10/2023

Více zde...

Halový turnaj 14.1. v Jičíně 16/01/2023

⚽  Halový turnaj v Jičíně - "Starší" celkově druzí, "Junioři" sedmí  ⚽

 

SK Robousy již tradičně pořádal druhý víkend v lednu halový turnaj mužů, ve kterém se představilo 8 týmů klubových, firemních i zájmových - složených z hráčů různých týmů dospělých krajských i okresních soutěží.

Železnický klub reprezentoval vzhledem k počtu hráčů tým "seniorů" s deseti hráči a tým "juniorů" s 12 hráči.

▪️"Junioři" podlehli v úvodním utkání "ULÁNBÁTARU" (Miler, Mezsároš a další) jasně 1:4, gól dal M.Petr. V druhém duelu to bylo mnohem lepší a výsledkem byla výhra nad SK ROBOUSY 3:1 (M.Petr 2x, P.Saal). O případném postupu do semifinále rozhodovalo třetí (poslední) střetnutí ve skupině, i přes aktivitu podlehla juniorka "SACÍMU KOMANDU" (Podskalan Podhradí a spol.) 0:1, které pak postoupilo na náš úkor.

V malém semifinále (o 5-8. místo) jsme opět prohráli 0:1 s VÍTĚZNOU, účastníkem okresního přeboru Trutnovska. Výhry jsme se dočkali až v posledním zápase s týmem "Pošta Jičín" v poměru 3:2 (P.Saal, J.Šťastný, F. Burgert) a výsledkem bylo celkově 7. místo.

- sestava: Došek, Šťastný, Burgert, Saal, Petr, Bednařík, Matoušek, Karban, J. Daniš mladší, Stehlík, Lustig

- VLADIMÍR BLAŽEJ, trenér: "Kluci hodně běhali, ale hala není tolik o intenzitě pohybu, ale hlavně o krátké kombinaci a ovládání míče. Slabinou byla rozhodně koncovka, protože rozhodující zápasy skončily nulou na našem kontě. V posledním zápase rozhodně prospěla změna rozestavení s vyšším napadáním, možná jsme tento způsob měli praktikovat už dříve místo systému 2+2".

 

▪️"Senioři" narazili hned v prvním utkání na VÍTĚZNOU a vyhráli jasně 4:0 (J.Míka 2x, D.Barták 2x). V druhém zápase jsme narazili na "KNEDLÍK Tým", který tvořili hráči SK Jičín (Ulvr, Matějka, Lánský, Marek, Tomášek a další), v taktickém utkání jsme porazili soupeře 2:1 (D.Barták a M.Puš).

Semifinále už bylo naše a postup z 1. místa jsme potvrdili úspěchem v utkání s Poštou Jičín 3:0 (J.Míka 2x, T.Scháňko).

Ve velkém semifinále jsme excelovali ve střetnutí se SACÍM KOMANDEM 8:1 (J.Míka 4x, D.Barták 2x, R.Klouza, T.Scháňko) a protože jičínští tým "KNEDLÍCI" vyhráli druhé semifinále s ULÁNBÁTAREM, bylo finále reprízou zápasu ve skupině. Soupeř byl na nás připraven takticky, těžko jsme zvládali přihrávkový festival mezi Lánským a Ulvrem, kteří si míč klidně vyměnili více jak 10x, a nechali soupeře odjet na 0:2 díky trefám Lánského a Tomáška. I přes dvě břevna jsme nebyli schopni prorazit obranný blok soupeře a snížili jsme pouze Pušem na 1:2.

- Honza Hagi Míka se stal nejlepším střelcem turnaje ⚽

- sestava: Puš, Scháňko, Drahoňovský, Kracík, Starý, Odvárko, Míka, Klouza, Barták, Kypr.

- VLADIMÍR BLAŽEJ, trenér: "Čtyři zápasy byly fajn, soupeře jsme přehrávali, ale mohlo nás varovat druhé utkání s jičínskými borci. Ti se na nás takticky ve finále skvěle připravili a my jsme nebyli schopni reagovat. Díky strojové kombinaci Lánského a Ulvra na obranné polovině jsme mohli minimálně střídat a bylo i mojí záležitostí změnit systém na vyšší napadání, což někteří neradi akceptují. Takže druhé místo, ale je to příprava, dobrá příprava, nicméně když je i v přípravě výsledek, je větší radost. Nyní nás čeká ještě volnější týden se sportovním plesem, další týden už bude ostřejší se soustředěním. První zápas hrajeme v neděli 5.2. v Lomnici s Železným Brodem".