A-tým se v neděli představí doma, soupeř: Vrchlabí "B" 09/10/2020

Pozvánka na utkání našich celků - víkend 3. - 4.10.: 02/10/2020

Pozvánka na utkání našich celků - víkend 26. - 27.9.: 24/09/2020

A-tým se v neděli představí doma, soupeř: Sparta Úpice 24/09/2020

Více zde...

Pozvánka na utkání našich celků - víkend 19. - 20.9.: 17/09/2020

Více zde...

A-tým hrál minulý týden v Dolní Kalné, kde vedl od 3.min. po brance Adama Starého, ale Kalná v druhé půli vyrovnala a nakonec zápas dospěl až k penaltovému rozstřelu, ve ktrerém si domácí připsali druhý bod. V tabulce se na náš celek, který stále figuruje na prvním místě, dotáhla na pouhé dva body Nová Paka.
V neděli 11. října se Áčko představí na domácím hřišti, kde přivítá od 15:00 hodin rezervu Vrchlabí.

• Střelci: 5 - Kypr,
                  2 - Kadlec, Klouza, Repka, Haken, Míka, Starý,
                  1 - Crha, Beránek, Barták, Odvárko, vlastní

• Asistence: 5 - Barták, 4 - Míka, 2 - Klouza, Kypr,
                        1 - Haken, Bucek, Mestický, Klouza, Crha, Beránek

• Žluté karty: 2 - Mestický, 1 - Kracík, Bucek, Barták, Haken, Repka, Kypr, Míka, Klouza

B-tým hrál šesté kolo okresní III. třídy doma s rezervou Nové Paky, po bezbrankové první půli šli novopačtí do dvougólového trháku, který poté zlikvidovali svými trefami Ondrové Drahoňovský a Matoušek. Velkou loženku nedal poté zkušený Jaroslav Daniš a hosté rozhodli o naší prohře 2:3 gólem J. Ulricha. V tabulce je naše béčko páté s 10 body, čtyři body ztrácí na rezervu Nové Paky, která peloton vede.
V sobotu 10. října se rezerva Železnice představí venku, od 15.00 hodin bude hostem béčka Kopidlna.

• Střelci:  5 - Drahoňovský, 2 - Kypr, Matěj Daniš, Matoušek, 1 - Bucek, Kadlec, Saal

• Žluté karty:  1 - Drahoňovský, Burgert, Procházka, Matoušek

Mladší dorost mile překvapil. Na půdě souklubí Chomutice/Milíčeves svého soupeře deklasoval 5:1 (Kropáček 3, Stehlík, Daniš) a rázem nálada v týmu vystoupala.
V neděli 11.října hraje náš tým opět venku, kde se od 14:00 hodin střetne s domácí Jiskrou Hořice.

• Střelci: 8 - Stehlík, 4 - Kropáček, 2 - Matjasevič, Suchánek, Lustig,
                  1 - Seman, Daniš, Burgert

Starší žáci měli hrát v sobotu 10.října v Kopidlně, ale po dohodě obou celků se utkání odložila na pondělí 26.října.

Mladší žáci své utkání v Chomutících předehrávají již v pátek 9.října.

Starší přípravka má na programu v pátek 9.října od 16:00 hodin dohrávku na domácím hřišti s Jičíněvsí a v sobotu 10.října hraje v L.Bělohradě, kde se utká s domácím celkem a s Kopidlnem.

Mladší přípravka sehraje v neděli 11.října turnaj v Robousích, kde se utká s domácím celkem a s Jičíněvsí.