A-tým se v neděli představí doma, soupeř: Vrchlabí "B" 09/10/2020

Pozvánka na utkání našich celků - víkend 3. - 4.10.: 02/10/2020

Pozvánka na utkání našich celků - víkend 26. - 27.9.: 24/09/2020

A-tým se v neděli představí doma, soupeř: Sparta Úpice 24/09/2020

Více zde...

Pozvánka na utkání našich celků - víkend 19. - 20.9.: 17/09/2020

Více zde...

A-tým jede v sobotu 3.října na hřiště pod kaštany do Dolní Kalné s cílem napravit domácí remízu 3:3 (střelci: Kypr, Odvárko a Míka) z minulého kola proti Úpici. Byla to první ztráta našeho celku, který je na prvním místě tabulky (19 bodů) a Dolní Kalná je na 13. místě tabulky se ziskem tří bodů, za výhru proti rezervě Dvora. Utkání se hraje od 15:00 hodin.

Střelci:
5 - Kypr, 2 - Kadlec, Klouza, Repka, Haken, Míka, 1 - Crha, Beránek, Starý, Barták, Odvárko, vlastní

Asistence:
5 - Barták, 3 - Míka, 2 - Klouza, Kypr, 1 - Haken, Bucek, Mestický, Klouza, Crha, Beránek

Žluté karty:
1 - Mestický, Kracík, Bucek, Barták, Haken, Repka, Kypr

B-tým hrál páté kolo okresní III. třídy v Libuni proti domácím v počasí, do kterého by ani kočku ani psa nikdo nevyhnal. V poločase vedlo béčko gólem Ondřeje Matouška, po přestávce však domácí změnili styl hry a otočili výsledek. Remízu 2:2 zachránil minutu před koncem Matěj Daniš. Penalty na rozdíl od áčka našemu týmu vyšly lépe, Doruška tři chytil a do Železnice jsme importovali dva body, což znamená čtvrté místo v tabulce, které je stále hodně kontaktní.

V neděli 4. října se rezerva Železnice představí doma, od 15.00 přivítá rezervu Nové Paky.
Bude to zajímavý zápas, vzhledem k opatřením MZ ČR posílí domácí klub pořadatelskou službu.

Střelci:
4 - Drahoňovský, 2 - Kypr, Matěj Daniš, 1 - Bucek, Kadlec, Saal, Matoušek

1 - Drahoňovský, F. Burgert, Procházka, Matoušek

Mladší dorost sehrál během uplynulého prodlouženého víkendu dva zápasy, v Libuni podlehl souklubí Skřivany/Červeněves 3:5 po poločase 3:3 (branky: Stehlík, Burgert, Suchánek). Doslova kuriozitu předvedlo torzo našeho dorostu v dohrávce v pondělí 28. září, kdy podlehlo doma Novému Hradci Králové 2:10 (Lustig 2). Nicméně fanoušku podrž se, do poločasu vedli naši junioři 1:0, ale v 50.minutě už byl stav 2:5. Byly příčinou našeho selhání především absence nebo fyzická kondice??...
V sobotu 3.října hraje náš tým venku, kde se od 12.00 utká se souklubím Chomutice/Milíčeves.

Střelci:

7 - Stehlík, 2 - Matjasevič, Suchánek, Lustig, 1 - Seman, Kropáček, Burgert

Starší žáci hrají své dvojutkání v sobotu 3. října v Robousích.

Mladší žáci hrají své dvojutkání již v pátek 2.října od 16:15 na domácím hřišti proti Lužanům.

Starší přípravka hraje v sobotu 3.října na domácím hřišti, soupeři: Libáň a Sobotka

Mladší přípravka hraje svůj turnaj v neděli 4.října ve Staré Pace, soupeři: Nová+Stará Paka, Milíčeves a  Robousy