Aktuality

Pozvánka na utkání našich celků - víkend 10. - 11.10.: 09/10/2020

Více zde...

A-tým se v neděli představí doma, soupeř: Vrchlabí "B" 09/10/2020

Více zde...

Pozvánka na utkání našich celků - víkend 3. - 4.10.: 02/10/2020

Více zde...

A-tým zajíždí v sobotu do Dolní Kalné 02/10/2020

Více zde...

Pozvánka na utkání našich celků - víkend 26. - 27.9.: 24/09/2020

Více zde...

A-tým se v neděli představí doma, soupeř: Sparta Úpice 24/09/2020

Více zde...

Pozvánka na utkání našich celků - víkend 19. - 20.9.: 17/09/2020

Více zde...

Pozvánka na utkání našich celků - víkend 26. - 27.9.: 24/09/2020

 

A-tým minulé utkání ve Starých Bukách vyhrál 2:0 (branky: Míka a Haken) a i nadále je stoprocentní. V něděli 27.září přivítá na domácím hřišti Spartu Úpici, se kterou se na začátku této sezóny utkal ve 2. kole poháru KFS (2:2, výhra na penalty 6:5). Utkání se hraje od 15:30 hodin.
 

 

Střelci:
4 - Kypr, 2 - Kadlec, Klouza, Repka, Haken, 1 - Crha, Beránek, Starý, Barták, Míka vlastní

 

Asistence:
5 - Barták, 3 - Míka, , 1 - Haken, Bucek, Kypr, Mestický, Klouza, Crha
 
 
Žluté karty: 
1 - Mestický, Kracík, Bucek, Barták, Haken, Repka
 
 


B-tým hrál v neděli na domácím hřišti proti rezervě Sobotky, se kterou vyhrál 3:1 (branky: Kypr 2x, Drahoňovský)


V sobotu 26. září se rezerva Železnice představí v Libuni. Utkání začíná v 15:30 hodin.

 

Střelci:
4 - Drahoňovský, 2 - Kypr, 1 - Bucek, Kadlec, Saal, Matěj Daniš
 

Žluté karty:
1 - Drahoňovský, Burgert, Procházka

 

 
Mladší dorost měl odehrát utkání v Miletíně, ale opět zasáhla karanténa hráčů a utkání se neuskutečnilo.

V sobotu od 12.30 hraje náš mladší dorost v Libuni /předzápas našeho B-týmu/ a hostí zde souklubí Skřivany/Červeněves.
 

Střelci:

6 - Stehlík, 2 - Matjasevič, 1 - Seman, Kropáček, Suchánek

 

 

Starší žáci hráli v sobotu na domácím hřišti dvojutkání proti Jičíněvsi, v prvním utkání ještě 8 minut před koncem vedli 4:2, ale nakonec prohráli 4:5 (branky: Seman 3 a Dlabola). Druhé utkání už zvládli a připsali si první body za výhru 4:2 (branky: Seman 3, Holubec). 
 

 V úterý 22.září měli na programu dohrávku 3.kola v Milíčevsi, kde dvakrát vyhráli. 1.zápas 3:4 (branky: Seman 3 a Jerie) a 2.zápas 0:5 (branky: Seman 3, Neděla a Dlabola).

V sobotu 26.září se dopoledne představí na hřišti v Libáni.

 

 

Mladší žáci hráli v neděli na domácím hřišti proti Sobotce a po matném výkonu dvakrát prohráli. První zápas 1:4 (branka: Neděla) a druhý 1:6 (branka: Janda)

V neděli 27. září se dopoledne představí na hřišti v Robousích.

 

 

Starší přípravka hrála minulý týden V Lužanech, kde prohrála nejprve s domácím celkem 5:2 (branky: Š. Hlawatschke a Maxa) a poté podlehla Chomuticím 1:10 (branka: Š. Hlawatschke).

V sobotu 26.září se představí dopoledne na domácím hřišti (soupeři: Robousy a Jičíněves)

 

 

Mladší přípravka hrála o víkendu turnaj v Jičíněvsi, kde prohrála oba zápasy - s domácím celkem 16:2 (branky: Repka 2) a poté společnému celku Nová+Stará Paka 0:17.

V neděli 27.září se dopoledne představí na domácím hřišti, kde přivítá Jičíněves a Milíčeves.