Aktuality

Podzimní hodnocení A-týmu 25/11/2019

Více zde...

Program zimní přípravy mužů 25/11/2019

Více zde...

pozvánka na poslední kolo podzimní části 1.B třídy Skřivany : Železnice a další zápasy našich celků 30/10/2019

Více zde...

pozvánka na utkání 12.kola 1.B třídy Železnice "A" : Dvůr Králové "B" + zápasy našich dalších celků 24/10/2019

Více zde...

pozvánka na utkání 11.kola 1.B třídy Jičín "B" : Železnice "A" + zápasy našich dalších celků 17/10/2019

Více zde...

Pozvánka na utkání 10. kola 1. B třídy Železnice "A" - Miletín "A" + zápasy našich dalších celků 10/10/2019

Více zde...

Pozvánka na utkání 9. kola 1. B třídy Dolní Kalná : Železnice "A" + zápasy našich dalších celků 04/10/2019

Více zde...

Program zimní přípravy mužů 25/11/2019

 

 

14. 01. 20 - halový turnaj v Jičíně (od 14.00, 2 týmy), pořadatel: Robousy


18. 01. 20 - 14.00 hala Hlušice ( v rámci školení trenérů licence C)


24. 01. 20 - 17.30 hala Hlušice


25. 01. 20 - sportovní ples


30. 01. - 02. 02. 20 - soustředění Stará Paka


05. 02. 20 - 17.30 trénink UMT Lomnice n. P.


07. 02. 20 - 17.00 trénink UMT Lomnice n. P.


09. 02. 20 - 12.00 přípravné utkání /zimní pohár/ - Železný Brod (odjezd v 11.00 Žel, sraz 11.15 Lo)


11. 02. 20 - 18.00 kompenzační trénink sokolovna Železnice


12. 02. 20 - 17.30 trénink UMT Lomnice n. P.


14. 02. 20 - 17.00 trénink UMT Lomnice n. P.


15. 02. 20 - 12.00 přípravné utkání /zimní pohár/ - Košťálov (odjezd v 11.00 Žel, sraz 11.15 Lo)


19. 02. 20 - 17.30 trénink UMT Lomnice n. P.


21. 02. 20 - 17.00 trénink UMT Lomnice n. P.


23. 02. 20 - 12.00 přípravné utkání /zimní pohár/ - SK Sobotka. (odjezd v 11.00 Žel, sraz 11.15 Lo)


25. 02. 20 - 18.00 kompenzační trénink sokolovna Železnice


26. 02. 20 - 17.30 trénink UMT Lomnice n. P.


28. 02. 20 - 17.00 trénink UMT Lomnice n. P.


29. 02.-01. 03. 20 - přípravné utkání - o umístění v zimním poháru - Lomnice nad Popelkou


04. 03. 20 - 17.30 trénink UMT Lomnice n. P.


06. 03. 20 - 17.00 trénink UMT Lomnice n. P.


07-08. 03. 20 - volný víkend (šibřinky)


10. 03. 20 - 18.00 kompenzační trénink sokolovna Železnice, případně rehabilitace


11. 03. 20 - 17.30 trénink UMT Lomnice n. P.


13. 03. 20 - 17.00 trénink UMT Lomnice n. P.


14-15. 03. 20 - přípravné utkání 5. (generálka, venku)


17. 03. 20 - rehabilitace


18. 03. 20 - 17.00 trénink přírodní tráva


20. 03. 20 - 17.00 trénink přírodní tráva


21-22. 03. - zahájení mistrovských utkání = "A" tým v Bílé Třemešné, "B" tým doma 1.kolo poháru OFS s Nemyčevsí /utkání bude zřejmě odehráno na umělce v Lomnici/